KONST / Litografier / Färglitografi 8482389
nr 848 2389
Lars Englund
(f. 1933), Sverige
Färglitografi , Lars Englund (f. 1933), signerad och daterad 1974, motivets mått: 35x30 cm
Lars Englund, svensk målare och skulptör född i Stockholm 1933.
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 september 2013
kl 20:04:50
200 kr
300 kr
Lars Englund
Läs mer om Lars Englund
Lars Englund
Läs mer om Lars Englund
nr 848 2389
Lars Englund
(f. 1933), Sverige
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 350 kr |
måndag 23 september 2013 |
Lars Englund
Lars Englund, svensk målare och skulptör född i Stockholm 1933.Läs mer om Lars Englund